Hrvatski rukometni reprezentativac Filip Glavaš (27) ipak neće napustiti Zagreb kako je ranije najavljeno. Iako je već bio dogovoren njegov prelazak u njemački Flensburg od ljeta 2025., sjajno desno krilo odlučilo je ostati u momčadi hrvatskog prvaka. – piše Index.
Glavaš je privukao pažnju izvrsnim nastupima na Svjetskom prvenstvu 2025., gdje je s reprezentacijom Hrvatske osvojio srebrnu medalju. Njegova efikasnost u napadu i brzina učinili su ga zanimljivim pojačanjem za vrhunske europske klubove. Prije nego što je stigao u Zagreb, Glavaš je dvije godine proveo u slovenskom RK Trimo Trebnje, od 2021. do 2023., gdje je stekao dragocjeno međunarodno iskustvo.
Flensburg, koji aktivno radi na jačanju momčadi, ranije je dogovorio dolazak slovenskog igrača Domena Novaka iz Wetzlara. Nakon što je propao transfer Glavaša, njemački će klub morati potražiti novo rješenje za poziciju desnog krila.