KRAJ JEDNE ERE

Jamie Vardy napušta Leicester City

Nakon 13 godina i više od 500 utakmica 38-godišnji Jamie Vardy na kraju sezone napustit će engleskog premierligaša Leicester.

Daleke 2012. stigao je iz Fleetwod Towna za odštetu od milijun eura. Nitko tada nije ni slutio kako će se razviti njegova karijera. U povijesnoj sezoni 15/16 Leicesteru je donio prvu i jedinu titulu prvaka, a kada su svi redom napuštali klub ostao je do kraja. Za klub sa King Powera postigao je gotovo 200 golova, a nakon ispadanja klub je ponovno prošle sezone vratio u elitu.

Radio je u tvornici, probijao se kroz amaterski nogomet. Nitko nije smatrao da može igrati na ozbiljnoj razini kada je došao među Lisice, ali Vardy je na kraju došao i do engleske reprezentacije za koju je nastupio 26 puta i zabio 7 golova.

Emotivnim videom iz kluba su se oprostili od svoje legende.

POSLJEDNJE DODANO: