Ni peti dan nema novosti u potrazi za 42-godišnjom Angelom Jurčević koja je nestala 8. siječnja u poslijepodnevnim satima. Na plaži Žnjan pronađene su osobne stvari i mobitel ove majke troje djece, medicinske sestre u splitskom KBC-u koja je posljednji put viđena na adresi stanovanja. U blizini tog pronalaska nađeni su i tragovi krvi.
I u četvrtak su tijekom cijelog dana ronioci pretraživali dno, a zamućenost vode im predstavlja ogroman problem. Iz krugova istrage potvrđeno je za Dalmacija News kako će se u petak potraga proširiti, ali bez ronioca koji će čekati smirivanje vremenskih prilika i bonacu na moru.
Akciju na najvećoj plaži na istočnoj strani Jadrana predvodi policija u suradnji s pripadnicima HGSS-a, HRM-a, Obalne straže, Lučke kapetanije i Civilne straže.